.

Замовити дзвінок

Лікування лімфедеми

Лікування лімфедеми 3 стадії | Судинний центр АнгіоЛайф®

Всім привіт! Вирішили поділитися клінічним випадком лікування лімфедеми в судинному центрі АнгіоЛайф®️.

Влітку до нас звернулася молода пацієнтка 48 років, якій кілька років тому була виконана велика, порожнинна операція з приводу раку тіла матки. В післяопераційному періоді було проведено курс променевої і хіміотерапії. Рак вдалося перемогти, але ...

Буквально відразу після онкологічної операції пацієнтка стала відзначати набряклість правої нижньої кінцівки. Хвора почала консультуватися у суміжних фахівців, проте велика частина лікарів «розводила руками» і говорила: в вашому випадку цього не уникнути, на жаль «це» не лікується ...

Обсяг ноги збільшувався з кожним днем, з'явилися ускладнення у вигляді бешихових запалень, які рецидивировали протягом року.
З'явилися пошкодження шкіри у вигляді виразок, які супроводжувалися лімфореей (витіканням жовтої рідини). Температура тіла періодично досягала 40С, пекельні болі приковували до ліжка і з кожним днем ​​нога ставала більше.

Від безвиході і неефективності призначеного лікування, хвора двічі зверталася на передачу «Я Соромля свого тіла» на СТБ, але на жаль, фахівці не взялися за її лікування.

У червні пацієнтка звернулася в судинний центр Ангіолайф. Де після комплексного обстеження був поставлений діагноз: Вторинна лімфедема правої нижньої кінцівки, 3 ст. по M. Foeldi. Ускладнена частими Бешиха правої нижньої кінцівки, трофічними змінами шкіри (гіперкератоз, папіломатоз), лімфорея ...

Було проведено комплексне лікування за модифікованою методикою КФПТ (Complete Decongestive Therapy) протягом 20-ти днів.

Завдяки злагодженій і наполегливій роботі команди лімфології судинного центру АнгіоЛайф під керівництвом Расул-заде Сони Таріеловни вдалося досягти позитивних результатів лікування.
Результат можна оцінити на фото.

Слоновость Ангиолайф

Незабаром пацієнтка пройде другий курс комплексної фізичної противоотечной терапії.

  • Розмір стопи зменшився на 9 см.
  • Розмір щиколотки зменшився 19 см.
  • Розмір гомілки зменшився 25,5 см.
  • Розмір стегна зменшився 26 см.
     

На сьогоднішній день АнгіоЛайф є єдиним лікувальним закладом в Україні де застосовується методика КФПТ (CDT) для лікування лімфостазу і лімфедеми на будь-якій стадії.

Зроби репост, можливо у твоїх знайомих є така проблема і вони не знають до кого звернутися

Більше результатів лікування тут - Результати лікування лімфостазу, лімфедеми, мальформацій в АнгіоЛайф®

 

Автор: ©

Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!