.

Замовити дзвінок

Лікування варикозу – це тривалий та болісний процес?

Лікування варикозу - це тривалий і болісний процес?

Це міф з минулого!

За часів, коли ще не було якісного ультразвукового дуплексного сканування (УЗДС), ендовазальних методів лікування варикозу, що не було компресійного трикотажу і веноактивних препаратів - операція з видалення вен проводилася під загальним наркозом і тривала до 5 годин, з великими розрізами по всій нозі і великий крововтратою. Після операції пацієнти по кілька днів дотримувалися постільний режим, а послеопераційний період супроводжувався сильними болями в області ран. ВСЕ ЦЕ В МИНУЛОМУ!

 

Завдяки сучасним методам діагностики і лікування варикозу практично при будь-якій стадії варикозної хвороби можливо досягти позитивних результатів лікування в найкоротші терміни (1 місяць). Сучасне лікування варикозу - абсолютно БЕЗБОЛІСНИЙ і не тривалий процес. Чим раніше ви звернетеся до судинного хірурга / флеболога, тим швидше отримаєте бажаний результат за короткий час.

 

Навіть після найбільших операцій, при "запущених" формах варикозної хвороби, наші пацієнти йдуть додому пішки через 30 хвилин після операції.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗНОЇ ХВОРОБИ У AngioLife

Автор: ©

Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!