.

Замовити дзвінок

Ускладнення після ЕВЛК і РЧА

Ускладнення після ЕВЛК, РЧА, гіперпігментації після лазера, ризики операції на венах.

Ми зателефонуємо Вам
протягом 5 хвилин!

Одним з основних відмінностей нашого центру від інших клінік є те, що ми завжди говоримо нашим пацієнтам тільки ПРАВДУ. Саме по-цьому ми створюємо розділи, в яких розповідаємо про ускладнення після ендовенозних процедур при лікуванні варикозу. Звичайно, кількість і частота ускладнень після ЕВЛК і РЧА набагато нижче ніж після відкритих операцій на венах, але все одно ці ускладнення бувають, а саме:

 

Синці (екхімози), гематоми (від 10 до 35%) найбільш часте і швидко-минуче ускладнення після ендовенозних процедур, синці утворюються в місцях уколів голки тумесцентної анестезії по ходу варикозно-деформованих вен. У більшості випадків проходять самі по собі, для пришвидшення процесу можна використовувати мазі та гелі на основі «гепарину».

гематома

 

Гіперпігментація і ущільнення по ходу окклюзированої вени (після ЕВЛК до 30%, після РЧА 15%) - це зміна кольору шкіри у вигляді «тяжа» у ходу запаяної вени. Виглядає у вигляді сіро-синьої «смужки» по внутрішній поверхні стегна (ВПВ) або по середні гомілки (МПВ). У більшості випадків гіперпігментації проходять протягом 1-3 місяців, проте відзначені випадки гіперпігментацій до 1,5 років.

 

Тягнучі болі або дискомфорт по ходу вени (після ЕВЛК до 15%, після РЧА до 5%) може відзначатися в перші 2-5 днів, в більшості випадків залежить від індивідуального больового порогу кожного пацієнта окремо. Знімається прийомом парацетамолу 500 мг 1 раз на добу.

 

Набряк або припухлість (від 1 до 5%) щиколотки, гомілки або стегна може спостерігатися в перші 3-5 днів після процедури, пов'язаний з місцевою запальною реакцією в зоні окклюзированої вени

 

Тромбофлебіт або флебіт (від 1 до 4%) вкрай рідкісні ускладнення, в більшості випадків пов'язані або з похибками методики виконання ЕВЛК або РЧА, або з не діагностованою системною генетично-успадкованою тромбофілією у пацієнта (схильність до тромбоутворення)

 

Парестезії, порушення чутливості (від 0 до 1%) рідкісне ускладнення обумовлене особливістю проходження чутливих нервів, під час теплової обробки вени відбувається пошкодження волокон нервів, що і викликає тимчасове порушення чутливості

 

Тромбоз глибоких вен і ТЕЛА (одиничні спостереження в світі) вкрай рідкісні ускладнення, пов'язані з грубими похибками в проведенні ЕВЛК або РЧА, або з не діагностованою системною генетично-успадкованою тромбофілією у пацієнта (схильність до тромбоутворення)

 

Гнійні ускладнення (одиничні спостереження в світі) розвиваються при використанні не одноразових світловодів для ЕВЛК або зондів для РЧА, коли неодноразово стерилізується один і той же інструментарій, коли відбувається погана обробка шкірних покривів перед проведенням маніпуляцій.

 

Це світова статистика, і ми без сорому говоримо про ускладнення, тому як, знаємо як їм запобігти, а в разі виникнення можемо швидко вилікувати. Звертайтеся на консультацію в АнгіоЛайф і ми гарантуємо Вам чудовий результат лікування з мінімальним ризиком розвитку ускладнень.

 
Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!