.

Замовити дзвінок

Лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок

Лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок | АнгіоЛайф®

За час існування науки-флебології, принципи лікування та діагностики варикозної хвороби зазнали ряд кардинальних змін. Це пов'язано в першу чергу з більш детальним вивченням патофізіології варикозу, а також стрімким удосконаленням діагностичного та лікувального обладнання. Лише після детального огляду і проведення ультразвукового дуплексного сканування судинний хірург може скласти оптимальний план Вашого лікування.

 

На перших стадіях варикозної хвороби, при мінімальних її проявах, можливо обійтися прийомом венотонізуючих препаратів, а також правильно підібраним компресійним трикотажем і цього буде достатньо для усунення всіх симптомів варикозної хвороби.

При появі теліангіоектазій (судинних зірочок) і / або окремо змінених варикозних вен необхідно вже застосовувати більш агресивні методи лікування, а саме склеротерапію (Ехо-склеротерапія, пінна склеротерапія і т.д.), застосування точкового лазера або мікротермокоагуляціі.

 

При більш пізніх стадіях варикозної хвороби, коли вже неспроможні великі венозні клапани, необхідно проводити хірургічну операцію. На сьогоднішній день існує два її види, це «відкрита» флебектомія - операція, яка проводиться спинномозковим наркозом, при якій з окремих розрізів видаляється варикозно-змінена вена. І другий вид, це ендовенозна (внутрішньовенна) маніпуляція (ЕВЛК або РЧА), при якій під тумесцентною (місцевою) анестезією, спеціальним світоводом проводиться «запаювання» варикозної вени зсередини, дана маніпуляція проводиться без розрізів і без швів.

 

У судинному центрі AngioLife використовуються інноваційні методи лікування варикозу - без розрізів, БЕЗ НАРКОЗУ і БЕЗ БОЛЮ протягом одного дня. Не варто займатися самолікуванням - це може нашкодити вашому здоров'ю!

 

Дізнатися більше, можна зателефонувавши нам!

 

 

 

Автор: ©

Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!