.

Замовити дзвінок

Діагностика варикозу в АнгіоЛайф

Діагностика варикозу | Центр лікування судинних захворювань

Своєчасна і професійна діагностика варикозної хвороби пришвидшує лікування і сприяє чудовому естетичному результату для максимального задоволення пацієнта.
Діагностика хронічних захворювань вен мають починатися з детального розбору скарг для максимально точного напрямку подальшого діагностичного пошуку.

 

Збір анамнезу зазвичай триває чи не довше ніж УЗД дослідження, адже ми лікуємо пацієнта, а не хворобу. Вже під час бесіди з’являються перші думки про природу скарг та формується план діагностичного пошуку.


Клінічний огляд має відбуватися відповідно до віку, якщо пацієнт старший за 40 років, перевіряємо артеріальну пульсацію, оглядаємо стопи, розпитуємо про типові симптоми цукрового діабету. Важко уявити скільки пацієнтів ми скерували на шлях здоров’я протягом років роботи.

 

УЗД дослідження слід проводити у вертикальному положенні щоб вени були наповнені кров'ю під дією сили тяжіння. Мабуть ви помічали: щойно лягаєте – вени зникають, тож і причину проблеми варто шукати при правильних умовах. За необхідності, судинний хірург проводить спеціальні функціональні проби для визначення спроможності клапанів поверхневих і глибоких вен, але скоріше виключення з правил, оскільки загальноприйнятим "золотим" стандартом діагностики варикозної хвороби та інших причин хронічної венозної недостатності є ультразвукове дуплексне сканування (УЗДС).
Метою УЗДС, є:

  • встановлення наявності рефлюксів (току крові в зворотному напрямку – згори до низу) по великій і малій підшкірних венах, їх притоках та перфорантних вен. Саме тому під час дослідження наші лікарі проводять різні проби – просимо пацієнта напружити живіт, здавлюємо м’язи литок в різних місцях, перетискаємо венозні стовбури на певних ділянках.
  • визначення недостатніості клапанів глибоких вен: стегнової і підколінної, вен литки.

Такий виважений і ретельний підхід дозволяє уникнути гіпердіагностики, адже ми лікуємо тільки ті вени, які насправді потребують допомоги лікаря


Для вирішення перерахованих вище завдань фахівцями центру AngioLife розроблена спеціальна послідовність діагностичних заходів.

logiq_e 

z5

Ми використовуємо такі апарати для ультразвукової діагностики:

  • SIEMENS ACUSON S2000 HELX Evolution - EXPERT CLASS (GERMANY)
  • General Electric Logiq E Ultrasound (USA)
  • Esaote MyLab ONE (USA)
  • Mindray Z5 - Color (CHINA)
  • WiFi Ultrasound probes
     

 

 

 

Лікарі Судинного центру АнгіоЛайф першими в Україні почали застосовувати трансілюмінатор VeinViewer® Flex для відображення венозного русла у реальному часі. Це портативний пристрій супер-візуалізації венозного кровотоку, який допомагає знайти оптимальне місце венепункції та уникнути можливих ускладнень.

 Vein_viewer

 


Для більш точної діагностики варикозної хвороби нижніх кінцівок, тільки в судинному центрі AngioLife застосовується трансілюминатор VeinLite II (USA).

veinlite-2  19215a

Тільки в судинному центрі AngioLife для діагностики і лікування варикозної хвороби застосовується новітня Візуалізаційні система Syris Scientific V 600.

illus_view_v600       syris

Перед ендовенозними процедурами вагу УЗДС дослідження важко перебільшити, адже це фактично очі флеболога.
Для вирішення перелічених завдань, фахівцями центру AngioLife розробили спеціальну послідовність діагностичних заходів.

Вона називається АнгіоЛайф протокол – цілий набір рекомендацій щодо діагностики та лікування для найкоротшого шляху до здоров’я наших пацієнтів.

 

ЗАПИШІТЬСЯ НА ДІАГНОСТИКУ ВАРИКОЗУ ЗАРАЗ І ВИБЕРІТЬ ЗРУЧНИЙ ДЛЯ СЕБЕ ЧАС!

 

 

 

Автор: ©

Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!