.

Замовити дзвінок

Мікросклеротерапія

Мікросклеротерапія у Києві та Запоріжжі | Результати, відгуки, ціна

Мікросклеротерапія - повністю амбулаторна, практично безболісна процедура, що дозволяє впоратися з судинними зірочками - ретикулярними венами.

Якщо ви уважно придивитеся до судинної зірочці, то побачите дуже багату палітру кольорів. Мікросклеротерапія дозволяє повністю ліквідувати синій компонент і зробить червонуваті вінки менш помітними.

 

Сучасне обладнання і безпечні сертифіковані в Україні препарати, дозволяють за 30-45 хвилин домогтися відчутного результату і не позбутися звичного ритму життя, що дуже важливо в динамічному світі.

 

Процедура проводиться за допомогою спеціальних особливо тонких голок і шприців з «ніжним» ходом поршня. Кожна ін'єкція препарату ретельно контролюється за допомогою транслюмінісценціі і спеціального приладу для більш повної візуалізації Syris Scientific V 600, що гарантує результат і безболісність.

 

syris Angiolife illus_view_v600

Протягом декількох днів після мікросклеротерапії можливо відчуття дискомфорту в зоні введення препарату, незначне почервоніння і набряк шкіри, які проходять від місцевого лікування та протизапальних препаратів.

Наступний етап - заміщення нездорової вени сполучною тканиною. У цей момент зірочки виглядають набагато яскравіше, ніж до початку лікування через невелику кількість «застиглої» венозної крові.

Косметичний результат можна буде оцінити тільки через 6-8 тижнів після останньої процедури, коли завершаться процеси відновлення.

 

Результати мікросклеротерапії в АнгіоЛайф тут

 

 

 

Автор: ©

Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!