.

Замовити дзвінок

Трансіллюмінаційна склеротерапія

Трансілюмінаційна склеротерапія у Києві та Запоріжжі | АнгіоЛайф®

Навіть досвідчені судинні хірурги стикаються з технічними труднощами при склеротерапії: найчастіше неможливо визначити маленькі вени, які живлять "сітки". Ці  вени мають першорядне значення для безпечного і надійного склерозування вен.

 

Зарубіжні дослідження показують, що в більшості випадків, судинні зірочки заповнюються з однієї або декількох живильних гілок. Тільки тоді, коли вони виявлені і закриті під час процедури, можна очікувати хороший довготривалий результат. Якщо живлячі вени не знайдені, то судинна сітка напевно знову з'явиться.

 veinlite angiolife

Новий американський пристрій значно спрощує цю задачу при правильному використанні. Veinlite ™ містить джерело світла, оптичне волокно і спеціальне світлове кільце. Під час лікування, кільце світла м'яко притискається до шкіри, що випромінюється світло проникає через епідерміс і відбивається в більш глибоких шарах шкіри. Таким чином ми отримуємо зовсім інший вид венозного малюнка, з'являється повна картина проблемних зон.

Під час ін'єкції, тік склерозанта добре видно в підсвічується області, завдяки чому поліпшується якість процедури.

19215a

На початку, цей новий метод, безумовно, вимагає трохи більше часу. З деякою практикою, цей пристрій стає цінним інструментом для склеротерапії. Можна однозначно сказати, що даний пристрій в умілих руках допомагає більш точно закривати живлять вени і поліпшити довгострокові результати.

Склеротерапия Ангиолайф Днепр 

У судинний центр АнгіоЛайф, трансіллюмінаційна склеротерапія є відпрацьованою, рутинною процедурою і проводиться практично щодня. Тому всі пацієнти нашого центру залишаються задоволеними отриманим результатом.

 

Запис на склеротерапію за телефонами:

тел. +38 (061) 708-14-41

моб. +38 (066) 717-77-11 (Viber)

моб. +38 (098) 717-11-00 (Telegram)

 

 

Автор: ©

Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!