.

Замовити дзвінок

Лікування іногородніх пацієнтів у АнгіоЛайф

Лікування іногородніх пацієнтів в АнгіоЛайф | Лікування варикозу в іншому місті

У судинному центрі AngioLife надаються всі види діагностичних та лікувальних процедур для іногородніх пацієнтів України та близького зарубіжжя. Для іногородніх пацієнтів створено всі умови для швидкого та комфортного лікування варикозної хвороби. Лікування відбувається протягом двох візитів до нашого центру: при першому відвідуванні – здійснюється консультація, огляд, ультразвукове дуплексне сканування (УЗДС) вен нижніх кінцівок, при необхідності підбір компресійного трикотажу та призначається план ендоваскулярного лікування. У другий візит відбувається ендоваскулярне втручання, після якого пацієнти самостійно залишають центр через 30-40 хвилин після операції.

 

ООсновними перевагами ендоваскулярних методик у лікуванні варикозної хвороби є: ВІДСУТНІСТЬ НАРКОЗУ І БОЛЮ, ВІДСУТНІСТЬ РОЗРІЗІВ І ШВІВ і найголовніше РАННЯ АТКИИВІЗАЦІЯ І ПОКРАЩЕННЯ ЯКОСТІ ЖИТТЯ. Наступного дня після процедури наші пацієнти виходять на роботу і ведуть повноцінний спосіб життя.

 

Завдяки інноваційним методам лікування варикозної хвороби застосовуваним у нашому центрі, пацієнти не потребують госпіталізації в хірургічний стаціонар і не потребують тривалого постільного режиму. Сучасні методи лікування варикозу повністю замінили застарілі методи відкритого хірургічного лікування: класичну флебектомію і кросектомію (операцію Троянова-Тренделенбурга з розрізом у паху), що виконуються з серйозним наркозним забезпеченням і всіма "випливаючими наслідками"".

 

Ціни на діагностичні та лікувальні процедури для іногородніх пацієнтів не відрізняються від цін для місцевих жителів і відповідають середньо-ціновій категорії. Для більшості пацієнтів існує система лояльних знижок.

 

При необхідності в 500 метрах від судинного центру AngioLife розташований комфортабельний готель (3 зірки) з лояльними цінами на проживання, в якому можна розташуватися на 1-2 ночі на період комплексного лікування в нашому центрі.

 

Київська філія АнгіоЛайф центру знаходиться в Печерському районі (Новопечерські Липки) за адресою вул. М. Драгомирова 4Б/14А (територія ЖК "Дельмар"), до нього легко дістатися, як на громадському транспорті, так і на автомобілі (є паркування). Після комплексного обстеження або лікування ви в хорошому настрої зможете прогулятися мальовничим районом нашої столиці, випити чашечку ароматної кави, і відпочити в мальовничих місцях Печерська.

 

 

У Запоріжжі судинний центр AngioLife розташований за 50 метрів від проспекту Соборного, навпроти Дитячої обласної лікарні, за адресою вул. Дніпровська 24. Неподалік судинного центру AngioLife розташований найбільший і мальовничіший парк міста - "Дубовий Гай", в якому можна прогулятися після лікування.

 

 

У наш центр регулярно приїжджають лікуються пацієнти з усієї України: Львів, Суми, Черкаси, Луцьк, Харків, Чернігів, Житомир, Вінниця, Рівне, Хмельницький, Дніпропетровськ, Кропивницький, Херсон, Одеса та багатьох інших міст нашої країни.

 

 

ЯКЩО У ВАС Є ПИТАННЯ НАПИШИТЕ АБО ДЗВОНІТЬ НАМ !

 

 

Автор: ©

Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!