.

Замовити дзвінок

Чи залишаються після операції з усунення варикозу потворні шрами та рубці?

Чи залишаються після операції по усуненню варикозу шрами?

Ні, не залишаються! Проведення ендовазальної лазерної коагуляції (ЕВЛК) або радіочастотної абляції (РЧА) варикозних вен, передбачає проведення всього оперативного втручання без розрізу і БЕЗ швів, через "маленькі" проколи до 2 мм., На які, не накладаються шви! Так передбачає протокол ендовазальних втручань при варикознїй хворобі. Якщо вам пропонують процедуру ЕВЛК або РЧА з розрізами в паху або під наркозом, варто задуматися, А ЧИ ВАРТО В ТАКОМУ ЦЕНТРІ ВИКОНУВАТИ ОПЕРАЦІЮ ??? Адже, в чому тоді відмінність від "відкритої" класичної флебектоміі? Правильно, не в чому !!! Після класичної флебектоміі, дуже часто залишаються грубі (келоїдні) рубці, які крім зовнішнього дефекту, тривалий час приносять великий "загальний" дискомфорт у вигляді оніміння шкіри, болю та набряклості в зоні розрізів і швів і т.д.).

 

Проведення ендовазальних операцій (ЕВЛК і РЧА) при варикозної хвороби спрямоване не тільки на видалення варикозних вен і нормалізацію венозного відтоку, а й на отримання максимального естетичного результату в найкоротші терміни. Через 1-3 місяці після лазерного видалення вен, ні залишається слідів, ні від варикозних вен, ні від проколів.

 

У судинному центрі AngioLife всі процедури ЕВЛК і РЧА виконуються суворо по стандартам провідних флебологічних центрів Європи, на найсучаснішому обладнанні з дотриманням всіх протоколів виробників.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ РЕЗУЛЬТАТИ ЕВЛК І РЧА МОЖНА ТУТ

Автор: ©

Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!