.

Замовити дзвінок

Для операції на венах обов'язково потрібно лягати у хірургічний стаціонар чи ні?

Для операції на венах обов'язково потрібно лягати в стаціонар?

Ні, не обов'язково! Проведення ендовазальних операцій (ЕВЛК або РЧА) не вимагає перебування пацієнта в хірургічному стаціонарі, це амбулаторні процедури. Завдяки інноваційним технологіям, всі процедури ЕВЛК і РЧА проходять БЕЗ НАРКОЗУ, під місцевою "тумесцентною" анестезією, без розрізів з використанням спеціального інструментарію і БЕЗ швів через проколи 1-2 мм.

Але, якщо Ви ризикнули зробити класичну флебектомію, безумовно необхідно лягати в хірургічний стаціонар. Так як, відкрита операція проводиться під наркозом (загальним або спинномозковим) завжди є ризик післяопераційних ускладнень, з цього проведення таких операцій в амбулаторних умовах вкрай небезпечно. Так само, є ризик поганого загоєння післяопераційних ран, так як відкрита операція проводиться розрізами і швами.

 

Завдяки сучасним методикам лікування варикозної хвороби, фахівці судинного центру AngioLife проводять лікування варикозу всіх рівнів складності БЕЗ НАРКОЗУ і без розрізів за допомогою ендовазальної коагуляції і радіочастотної абляції під прицільним ультразвуковим контролем. Все лікування займає 1-2 години перебування в нашому центрі, після чого Ви самостійно залишаєте нас в день проведеної операції і назавжди забуваєте про проблемні вени.

 

ЧЕКАЄМО ВАС СЬОГОДНІ!

Автор: ©

Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!