.

Замовити дзвінок

Чи можна після операції з видалення варикозного розширення займатися спортом?

Спорт після операції на венах | Біг після ЕВЛК варикозу

Фізичні навантаження після операції варикозу

Звісно так! З перших хвилин після проведення ЕВЛК, РЧА або закриття вени Біоклеєм хворому необхідна годинна піша прогулянка на свіжому повітрі, а з другого дня після процедури наші пацієнти ведуть повноцінний спосіб життя. Через 3-4 доби після процедури ендовазальної коагуляції варикозних вен можна відновити улюблений біг і кардіо-тренування. Після нормалізації венозного відтоку в ногах з'являється легкість, зникає набряклість та втома. Тому всі динамічні, не контактні види спорту (які БЕЗ ТРАВМАТИЗМУ) обов'язково вітаються. Найбільш оптимальними видами спорту при варикозній хворобі є:

 

  • Біг
  • Плавання
  • Їзда на велосипеді
  • Спортивна ходьба та скандинавська ходьба

 

ЕЄдине правило це постійне носіння компресійного трикотажу (особливо під час фізичних навантажень). Слід обмежити статичні навантаження (підняття штанг, присідання з вагою, станова тяга тощо) бажано взагалі виключити їх на 1-2 місяці. Також небажано відвідувати сауни та лазні протягом 2-3 місяців. За дотримання всіх рекомендацій через 1-2 місяці у наших пацієнтів не залишається і сліду від втручання.

 

Пройшовши процедуру ЕВЛК, РЧА або Біоклей в судинному центрі АнгіоЛайф, Ви назавжди забудете про варикозні вени, втому і набряки ніг і зможете із задоволенням зайнятися улюбленим видом спорту.

Автор: ©

Отримайте консультацію
про послуги за телефоном
Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!