.

Замовити дзвінок

Результати лікування лімфостазу, лімфедеми, мальформацій в АнгіоЛайф®

Результати комплексного лікування лімфостазу, набряків і лімфедеми в судинному центрі АнгіоЛайф.


Ефективність лікування лімфостазу залежить не тільки від своєчасності звернення, але й вибору методів терапії. Консервативний підхід включає ряд заходів, що дозволяють досягти стійких результатів, які можна оцінити візуально, на представлених фото. Ми застосовуємо такі варіанти лікування, як: лімфодренажний масаж, пневмолімфопрессінг, бандажування кінцівок, індивідуально розроблена дієта, лікувальна гімнастика, компресійну білизну, кінезіотейпінг, фармакологічні препарати. Інноваційні технології і накопичений роками досвід, дозволяють провести якісну терапію.


Позитивні результати комплексного лікування відображаються не тільки в нормалізації лімфаоттока, а й досягненні естетики тіла. Наведені фотографії зроблені в ході лікування наших пацієнтів за їхньою згодою.


Чекаємо Вас в АнгіоЛайф щодня з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 19:00 (за попереднім записом). Будемо раді Вам допомогти.


 


Всі права захищені ©. Копіювання будь-якої ілюстрації або тексту з веб-сайту www.angiolife.com.ua без вказівки прямого посилання - ЗАБОРОНЕНІ.

Автор: ©

Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!