.

Замовити дзвінок

Передопераційна підготовка для процедур на венах

Передопераційна підготовка для ЕВЛК і РЧА

Незважаючи на те, що ендоваскулярні методи лікування варикозної хвороби є мініінвазивних маніпуляціями і проводяться БЕЗ НАРКОЗУ і без розрізів, є ряд загальних аналізів які обов'язково необхідно пройти, для того, щоб мати уявлення про стан Вашого здоров'я.

 

Перелік аналізів необхідних для ЕВЛК (ендовазальної лазерної коагуляції) і / або РЧА (радіочастотної абляції) варикозних вен:

- Загальний аналіз крові (ОАК)

- Печінкові проби (загальний білок, креатинін, сечовина, білірубін, глюкоза, АЛТ, АСТ, холестерин)

- Коагулограма (ПТІ, фібриноген і МНО)

- Аналіз крові на вірусні інфекції (ВІЛ, RW, гепатити В і С), за останні 3 міс.

- Електрокардіограма (ЕКГ) з розшифровкою, за останні 3 міс.

- Флюорографія (ФГ), за останні 6 міс.

Термін давності більшості аналізів, по можливості, не повинен перевищувати 14 днів до дати лікування.

 

weu

Всі ендоваскулярні процедури в судинному центрі AngioLife проводяться амбулаторно під тумесцентной «місцевою» анестезією за стандартами провідних Європейських клінік. Тому, немає необхідності обстежитися так об'ємно, як перед відкритими операціями, які проводяться в хірургічних стаціонарах під загальним наркозом або спинномозковою анестезією.

Якщо раніше, Ви проходили лікування в лікарнях або у Вас були хірургічні операції і / або є хронічні захворювання, обов'язково про це необхідно повідомити нашим фахівцям і взяти на первинний прийом все наявні аналізи і висновки фахівців.

 

Після ендовазального втручання в судинному центрі AngioLife, Ви отримуєте виписку і пам'ятку з усіма подальшими рекомендаціями, а так само всі необхідні додаткові документи.

 

ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ЗАРАЗ!

 

 

Автор: ©

Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!