.

Замовити дзвінок

Лікування варикозу перекисом водню

Лікування варикозу перекисом Користь чи шкода | АНГІОЛАЙФ

На жаль, довіру пацієнтів до нетрадиційних методів лікування "хірургічних" захворювань, включаючи варикозну хворобу нижніх кінцівок, фактично є безмежним і не перестає дивувати практикуючих флебологов. Цим фактором безцеремонно користуються непорядні люди і навіть "доктора", які позиціонують себе як винахідники "інноваційних" , "найбільш ефективних і малотравматичних" і "не мають аналогів у всьому світі» методик, які в кращому випадку є нешкідливими, але в той же час, нерідко можуть бути чреваті вкрай серйозними наслідками для здоров'я пацієнтів.

 

Одним з таких "лікувальних підходів» є внутрішньовенне використання розчинів перекису водню в низьких концентраціях безпосередньо у вени нижніх кінцівок, який активно практикується в одному з великих міст України. Важливо відзначити той факт, що розчин перекису водню в усьому світі в медицині використовується головним чином для дезінфекції хірургічних інструментів і поверхонь. В Україні розчин цієї речовини сертифікований тільки для зовнішнього застосування (хоч і офіційних даних щодо високої ефективності цієї речовини як антисептика недостатньо, адже навіть для механічного очищення ран з такою ж ефективністю можливо використовувати звичайної фізіологічний розчин або воду). Цікава стаття стосується цієї теми є на офіційному сайті Міністерства охорони здоров'я України.

 

 

Фармакокінетика (дію фармакологічного препарату усередині організму людини) розчину перекису водню є абсолютно не вивченою. Результати зарубіжних досліджень, які оцінювали внутрішньовенне введення цієї речовини експериментальним щурам вказують на високий ризик виникнення газової емболії (міграції бульбашок повітря), що може стати причиною інвалідизуючих і навіть смертельних ускладнень, особливо у людей з таким вродженим пороком як у відкрите овальне вікно в передсердях серця . У таких ситуаціях можливе попадання цих бульбашок в судини головного мозку і перекриття останніх з подальшого гострим порушенням мозкового кровообігу (ішемічний інсульт). Надзвичайно гнітюча стаття, яка описує загибель новонародженого після випадкового внутрішньовенного введення перекису водню з подальшим виникненням кисневої емболії судин головного мозку представлена ​​по посиланню нижче https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/0891584996000184.

 

Ми попереджаємо пацієнтів про небезпеку внутрішньовенного введення розчину перекису водню, оскільки наслідки можуть бути непередбачуваними і вкрай несприятливими. Ніде в світі ця методика не застосовується і є справжнім експериментом на людях!

 

Винахідник цього «інноваційного підходу" вказує в публікаціях використання розчину цієї речовини в вкрай низьких концентраціях, що починаються з 0,0075%, що можливо порівняти з гомеопатичними засобами, які швидше за все не приведуть до якихось серйозних проблем через вкрай низький вміст активного речовини. В той же час, не ризикуйте власним здоров'ям і довіряйте лікування варикозної хвороби лікарям судинним хірургам і флеболог, які проходять багаторічну підготовку і використовують найбільш безпечні і сучасні методики, визнані в усьому світі і є дійсно ефективними.

Автор: ©

Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!