.

Замовити дзвінок

Болять вени і тягнуть судини

Болять вени та тягнуть судини | АНГІОЛАЙФ Поради флеболога

Дуже часто до нас приходять пацієнти зі скаргами на те що, у них болять вени, а точніше біль в ногах у проекції вен (варикозних вен, невеликих одиничних варікси або просто в зоні маленьких сіточок). Особливо болі посилюються вночі в лежачому положенні і з ранку, коли пацієнт встає необхідно розходиться, щоб біль зменшилася.

 

Що відбувається насправді? Чи можуть вени боліти?

Відповідь проста: - Ні і ще раз ні. Вени не болять, особливо вени малого діаметра, крім рідкісних винятків, а саме флебіту або тромбофлебіту.

 

У більшості випадків, болю у пацієнтів обумовлені неврологічної проблемою пов'язаної з патологією в поперековому відділі хребта або з защемлением сідничного нерва в зоні грушоподібної м'язи, але так само бувають приховані ревматологічний проблеми або нерозпізнані захворювання кістково-суглобової системи. Але так, як пацієнт на своїх ногах бачить опуклі вени у нього «складається» враження, що больовий синдром обумовлений саме роздутими венами, що є помилка.

 

Флебологи Судинного центру АнгіоЛайф зможуть провести консультацію і дуплексне сканування судин на найвищому рівні для виключення серйозної судинної патології. При і необхідність призначать дообстеження і направлять до потрібного вузького спеціаліста для постановки діагнозу і подальшого лікування больового синдрому.

Автор: ©

Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!