.

Замовити дзвінок

склеротерапія

Склеротерапія (лікування вен уколами, склерозування вен, компресійна склеротерапія і т.п.) – це один із найефективніших, безопераційних методів усунення варикозних вен на ногах. Склеротерапія має величезну кількість переваг перед відкритою хірургічною операцією і дає чудовий терапевтичний та естетичний результат.

Проведення склеротерапії, не вимагає госпіталізації та постільного режиму, це повністю амбулаторна процедура після якої пацієнти самостійно залишають медичний центр. Для проведення цієї процедури не потрібен наркоз та знеболювання, при дотриманні методики проведення склеротерапії абсолютно безболісне.

Склеротерапію застосовують як для видалення телеангіоктазій (судинних сіточок та зірочок), так і для склерозування великих варикозних вен, аж до основного стовбура великої або малої підшкірних вен. Основними видами склеротерапії є: ЕХО-склеротерапія, Foam-Form склеротерапія, трансілюмінаційна склеротерапія, мікросклеротерапія, рідинна склеротерапія та кріосклеротерапія. Тільки після огляду флеболога та проведення кольорового дуплексного сканування, лікар з точністю може визначити оптимальний метод лікування та прогнозувати очікуваний косметичний ефект.

Флебологи АнгіоЛайф мають багаторічний досвід у проведенні всіх видів склеротерпії, регулярно вдосконалюють свої навички, відвідуючи міжнародні симпозіуми та майстер-класи.

Нижче, докладно описані всі види склеротерапії, що застосовуються при варикозі в судинному центрі АнгіоЛайф.

 

Шукайте інформацію про склеротерапію?
Отримайте консультацію ANGIOLIFE прямо зараз
Отримати консультацію
Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!