.

Замовити дзвінок

Чи допомагають при варикозі грязьові ванни?

грязеві ванни та варикоз | АнгіоЛайф поради флеболога

Грязьові ванни або пелоїдотерапія, є одним з найдавніших видів профілактики і лікування найрізноманітніших захворювань. Існує величезна кількість грязей, в залежності від походження: гідротермальні, торф'яні, сопкові, сульфідні і т.д. У багатьох санаторіях і лікувальних установах пацієнтів з варикозною хворобою переконують в тому, що, грязелікування дуже корисно при варикозі і призводять найрізноманітніші аргументи. Однак ЦЕ НЕ ТАК! Незначне зменшення набряків, важкості і болю в ногах на період процедур можливо, але після завершення всі ці симптоми повертаються знову і знову. Основним ефектом грязьових ванн є позитивний емоційний фон і відсутність стресів.

Як грязьові ванни можуть вплинути на нормалізацію венозного відтоку? або на розчинення тромба? або на зміцнення венозних стінок? Правильно - ні як! Грязелікування тимчасово прибирає симптоми хвороби, в той час як, варикозна хвороба «тихо» прогресує.

Застосування лікувальних вод (радонових, сірководневих, вуглекислих і т.д.) теж не показано при варикозної хвороби. У «запущених» випадках варикозної хвороби, лікувальні води можуть спровокувати флебіт (запалення вени) або навіть тромбофлебіт (утворення в венах тромбів).

Санаторно-курортне лікування - хороший спосіб відпочити, заповнити життєві сили, нормалізувати емоційний фон і може бути використано, як доповнення до лазерного лікування варикозної хвороби. Однак лікувати варикозну хворобу в умовах санаторію неефективно і головне небезпечно.

 

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ шкодить Вашому здоров'ю!

Автор: ©

Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!