.

Замовити дзвінок

Проїзд та проживання у Запоріжжі

Проїзд та проживання в Запоріжжі

Судинний Центр AngioLife розташований практично в центрі міста Запоріжжя, в 50 метрах від проспекту Соборного (найдовшого проспекту в Європі), навпроти Дитячої обласної лікарні, його легко знайти і до нього легко дістатися, як на громадському транспорті, так і на автомобілі (є парковка ). В 2 км. від центру розташований центральний автовокзал, в 5 км. центральний залізничний вокзал.

Співробітниками судинного центру AngioLife може бути повністю спланований і заброньовано Ваш маршрут, як на первинний прийом, так і на повторний візит (при ендовазальних процедурах).

 

Так, як всі процедури в судинному центрі AngioLife проводяться БЕЗ НАРКОЗУ, після пройденого лікування у Вас буде достатньо часу для відвідування основних визначних пам'яток нашого чудового міста, розташованого на берегах річки Дніпро.

       zp   мост

Недалеко від судинного центру AngioLife розташований найбільший і мальовничий парк міста - "Дубовий Гай", в якому можна прогулятися і отримати моральне і фізичне задоволення.

       дубовая роща3   дубовая роща2

 

Так само, в місті Запоріжжя розташований Національний історико-культурний заповідник - острів Хортиця, який відомий на весь світ, завдяки історичним подвигам Запорізького козацтва, а так само унікальному і неповторному тваринного та рослинного світу.

      запорожская сечь   казаки

 

Якщо у Вас буде бажання, то після відвідин нашого центру, ми організуємо для Вас захоплюючу екскурсію по місцях бойової слави козаків Запорізької Січі, а також покажемо одну з найбільших гідроелектростанцій у світі - Дніпрогес.

днепрогэс

 

ПИШІТЬ НАМ І МИ з вами зв'яжемося!

 

 

Автор: ©

Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!