.

Замовити дзвінок

Лікування варикозу де зробити | Вибір клініки Київ Запоріжжя

Де лікувати варикоз Київ Запоріжжя | Як вибрати клініку?

Де лікувати варикозне розширення вен і як не помилитися при виборі клініки та медичного центру?

 

У 21 столітті медицина в усьому світі отримала стрімкий поштовх завдяки розвитку інноваційних технологій, фармацевтики, а також великої кількості клінічних досліджень. Кожна галузь медицини стає все більш спеціалізованою та вузькоспрямованою, виникають нові класифікації, ультрасучасні методи діагностики та безопераційні методи лікування судинних захворювань, що призводить до появи нових лікарських спеціалізацій: флеболог (лікує вени), лімфолог (лікує лімфатичні судини), ендоваскулярний хірург.

 

Через велику кількість інформації в інтернеті пацієнту буває важко вибрати клініку для лікування варикозного розширення вен, при цьому практично кожен медичний центр або лікар заявляють про свою методику, як про найкращу, унікальну та єдину. Однак це не так!

 

Існує два основних підходи до радикального лікування варикозу:

 • хірургічний (флебектомія, стрипінг тощо)
 • безопераційний (термічні та нетеремічні методи)

Сьогодні «золотим стандартом» лікування варикозних вен у всьому світі вважається безопераційний метод термічної абляції, а саме ЕВЛК (ендовенозна лазерна коагуляція). Однак існує й безліч інших сучасних методик: РЧА (радіочастотна абляція), Біоклей (клейова облітерація вен), Механохімічна облітерація, різні види склеротерапії, метод КЛАКС та інші. Всі ці інноваційні методи лікування варикозної хвороби є безопераційними, проводяться без наркозу і без розрізів, за умови їх проведення без порушення методології. Відразу після таких процедур пацієнти можуть повертатися до звичного способу життя.

 

Отже, при першому зверненні до клініки уточніть – які методи лікування варикозу застосовують у центрі? Чи володіють флебологи центру іншими методами лікування варикозу? Адже в інтернеті можна написати все, що завгодно, а за фактом виявиться, що вам запропонують під спинномозковою анестезією або внутрішньовенним наркозом видалити вени з проколів з розрізом у паху, що є флебектомією.

 

 

Отже, на які моменти звернути увагу при виборі клініки для лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок:

 • Який напрямок у медичного центру: це вузькоспеціалізований центр; відділення (займається судинною хірургією та флебологією) або багатопрофільна клініка («лікують усі» від панариція до тромбозу)
 • Скільки та які методи лікування варикозу представлені у клініці
 • Які лікарі проводять лікування, яка спеціалізація у лікарів і який досвід роботи в судинній хірургії (це судинний хірург або, може, лікар проктолог)
 • Яке обладнання використовується для діагностики варикозу
 • Чи є в центрі сучасне обладнання для проведення ендовенозних процедур та яке це обладнання (фірма, країна-виробник)
 • Чи є гарантії на проведене лікування
 • Наскільки професійно та компетентно працює персонал центру
 • Чи є приклади результатів лікування варикозу (фото до і після лікування) і бажано щоб таких прикладів було багато

 

 

На які моменти НЕ варто звертати увагу при виборі медичного центру для лікування варикозу:

 • На скільки далеко клініка розташована від вас/від вашого будинку (оскільки в більшості випадків достатньо відвідати клініку 2 рази для повного комплексу лікування)
 • Вартість первинної консультації та діагностики варикозу, а також ціна лікування (якщо первинна діагностика проведена некомпетентним фахівцем, відповідно і лікування буде проведено неправильно, а вже повторне лікування рецидиву варикозу набагато складніше та дорожче)
 • Як довго варто чекати на черги консультації та лікування (лікування судинних захворювань це одна з найскладніших сфер медицини, тому не варто з цим поспішати, можна небагато почекати)

 

Проконсультуйтеся у 2-3 фахівців, відвідайте мінімум 2-3 судинних центри. Почитайте відгуки в інтернеті про клініку та лікарів, бажано на незалежних сайтах, соц. мережах та форумах (гугл, ютуб, фб, інстаграм). Обов'язково зверніть увагу на фото результатів лікування, у клініках з великим досвідом завжди є наочний матеріал у вигляді фотографій реальних пацієнтів до та після лікування.

 

 

 angiolife_varicose_sclero angiolife_varicose

 

Чим лікування варикозу в ANGIOLIFE® відрізняється від інших:

 • У судинному центрі АнгіоЛайф лікуванням варикозу займаються судинні хірурги/флебологи вищої кваліфікаційної категорії з досвідом роботи у судинній хірургії понад 15 років, за правом одна з найкращих флебологічних команд України
 • В АнгіоЛайф представлені найпередовіші технології для діагностики варикозу (ультразвукові сканери Siemens, General Electric, Esaote, трансілюмінати венозної системи Veinlite 2, а також системи доповненої реальності VeinViewer Flex)
 • Всі лікувальні процедури проводяться суворо відповідно до Angiolife Venous Protocol , згідно з міжнародними стандартами лікування з пріоритетом збереження судин
 • В АнгіоЛайф застосовуються тільки безопераційні методи лікування варикозної хвороби (ЕВЛК, РЧА, Біоклей, ЧВГК, 6 видів склеротерапії , КЛаКС). Усі процедури проходять без крапельниць, без наркозу, без розрізів та без болю протягом 30 хвилин
 • В АнгіоЛайфі дають довічну гарантію на проведене лікування, а спостереження за пацієнтів триває мінімум 6 місяців після завершення лікувальних процедур
 • З результатами лікування в АнгіоЛайф можна ознайомитися тут.

 

 

Завжди раді Вас бачити в АНГІОЛАЙФ!

АНГІОЛАЙФ® “Нове життя Ваших судин”

 

Автор: ©

Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!