.

Замовити дзвінок

Мачуський Сергій Миколайович

Судинний та ендоваскулярний хірург, флеболог. Дійсний член ESCVS та EVF.

З відзнакою закінчив Запорізький державний медичний університет, був призером Всеукраїнських олімпіад та конкурсів з топографічної анатомії, патофізіології, оперативної та загальної хірургії, стипендіатом загальнонаціональної приватної програми Zavtra.UA. Подальше навчання за фахом «хірургія» пройшов на базі відділень судинної та ендоваскулярної хірургії, трансплантації, загальної хірургії та кардіохірургії Запорізької обласної клінічної лікарні.


Є чинним членом таких спільнот як European Atherosclerosis Society (AES), European Digestive Surgery (EDS) и European Society of CardioVascular and Endovascular Surgery (ESCVS).


Автор та співавтор понад 20 наукових статей, що стосуються діагностики та лікування захворювань судин та питань трансплантації, співавтор деклараційного патенту України на винахід.


Досконало володіє малотравматичними видами хірургічних втручань на судинах нижніх і верхніх кінцівок: • ендовенозними термальними методами абляції підшкірних вен при варикозній хворобі (лазерна коагуляція, радіочастотна абляція)

 • найсучаснішими методами клейової облітерації підшкірних вен (VenaBlock, VariClose, VenaSeal)

 • всіма видами склеротерапії вен (відлуння-контрольована, foam-form склеротерапія з використанням трансілюмінісценції, та мікросклеротерапія з використанням збільшувальних систем)  

 • використання збагаченої тромбоцитами плазми та клітинної терапії з факторами росту судин (PRP + VEGF) для пацієнтів з атеросклерозом периферичних артерій.

 • формування всіх видів судинних доступів у пацієнтів, які потребують проведення процедури гемодіалізу.


Щорічно представляє результати наукових праць на міжнародних конференціях як доповідач. Бере участь у європейських майстер-класах та тренінгових курсах, що стосуються ендоваскулярної терапії та флебології, впроваджуючи у щоденну практику принципи доказової медицини та найсучасніші методи лікування судинних захворювань.


2016 — Стажування в Інституті Серця МОЗ України та відділеннях онковаскулярної та мініінвазивної хірургії Національного інституту раку (Київ, Україна).


2016 — Стажування у відділеннях судинної та ендоваскулярної хірургії Гродненської обласної клінічної лікарні та Гродненського обласного клінічного кардіологічного центру (Гродно, Білорусь).


 2017 — Майстер класи Ultrasound Learning Area з використання ультразвукових методів оцінки захворювань черевного відділу аорти та ESSAT Surgical Learning Area під час участі у 2017 UEG Week (Барселона, Іспанія).


2018 — Участь у навчальному практичному курсі з принципів побудови якісних медичних наукових досліджень UEG Young Investigators Meeting (Відень, Австрія).


2018 — Участі в курсі Ukrainian Trauma Life Support, Patriot Defense Course, за участю американських інструкторів, де отримав навички надання допомоги пацієнтам з політравмою та травмами периферичних судин (Київ, Україна).


2018 — Участь у майстер класах, з ультразвукової діагностики захворювань судин черевної порожнини під час участі у конференції ECYG та презентація доповіді щодо віддалених результатів мезентерико-портального шунтування (Загреб, Хорватія).


2019 — Участь у літній школі ESCVS Summer School «Bypass in Cardiac and Vascular Surgery», присвяченій питанням шунтуючих хірургічних втручань та майстер-класом з формування різних типів судинних анастомозів (Стамбул, Туреччина).


2019 — Участь у курсі, спрямованому на здобуття навичок використання міжнародних підходів та доказової медицини в рутинній клінічній практиці UEG Evidence Based Medicine Course (Барселона, Іспанія).


2019 — Пройшов курс навчання від International Union of Phlebology и the Australasian College of Phlebology, включає сучасні світові підходи в діагностиці та менеджменті (лікуванні) захворювань вен нижніх кінцівок.


2020 — Участь в SITEUpdate 2020 On-Air присвяченому ендоваскулярним методам лікування захворювань периферичних артерій в якості доповідача.


2020 — Участь у понад 20 міжнародних конгресах та вебінарах в онлайн-форматі, присвячених флебології та ендоваскулярній хірургії (The Charing Cross Symposium LIVE, v-WIN foundation Food for Veins - Veins for Food project, Venous Symposium 2020, EAS 2020 Virtual Congress, Expert Venous Management Europe 2020, Canadian Society of Phlebology – Virtual Congress 2020, AVLS 2020 Annual Congress, VIVA Veins 2020, 35th International Varady Workshop for. Phlebology, Lymphology and Angiology, AVF Venous Education Series 2020, ANZSVS Virtual Scientific Update, 2020).  


Здійснює діагностику та лікування наступних судинних захворювань: • Венозні тромбоемболічні ускладнення (тромбози глибоких вен та тромбоемболія легеневої артерії)

 • Тромбози поверхневих вен (флебіти та тромбофлебіти підшкірних вен)

 • Посттромботичний синдром нижніх кінцівок

 • Варикозна хвороба нижніх кінцівок

 • Атеросклероз периферичних артерій нижніх кінцівок

 • Облітеруючий ендартеріїт та діабетична стопа

 • Аневризми будь-якої локалізації

 • Трофічні виразки судинної етіології

 • Первинна та вторинна лімфедема

 • Судинні мальформації


Записатися на консультацію до флеболога Сергія Миколайовича можна за телефонами:


моб. +38 (066) 717-77-11 (Viber)


моб. +38 (098) 717-11-00 (Telegram)


e-mail: angiolifecenter@gmail.com


 

Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!