.

Замовити дзвінок

Історія компресійного трикотажу

Історія компресійного трикотажу Medi

Компресійне білизна - це спеціально розроблений вид медичного одягу, який допомагає уповільнити розвиток і прогресування варикозної хвороби, флебіту і тромбозу глибоких вен. Унікальність виробів полягає в щільному обляганні щиколотки, ікри і стегна і керуванні потоком крові і зменшенні венозного тиску.

 

Походження компресійних панчіх може бути простежено до древніх цивілізацій Риму і Єгипту, де бинтування ніг використовувалося при лікуванні варикозної трансформації і трофічних виразок. Але фактично винахід компресійних панчіх для варикозної хвороби прийде на тисячу років пізніше. Насправді, найперша згадка про компресійні панчохи для медичних цілей було ще до Другої світової війни. Компанія Mediven розробила компресійний трикотаж для чоловіків і жінок з венозними проблемами на початку 50-х років 20-го століття.

 

Нове застосування компресійної білизни з'явилося в 1980-і роки. Різні дослідження показали, що градієнтні компресійні панчохи здатні знижувати значення лактату в крові в м'язах після інтенсивних вправ. Дослідження, проведені на початку 2000-х встановили, що компресійний білизна різного ступеня компресії було ефективним в плані поліпшення симптомів дискомфорту в ногах, зменшення набряклості, втоми і болю при варикозної хвороби. У 2008 році була підтверджена 100% ефективність компресійних панчіх Mеді ™ для профілактики і лікування тромбозу глибоких вен. Зовнішній вигляд і функціональність компресійного трикотажу MEDI ™ продовжують розвиватися c кожним днем.

 

Якщо ви страждаєте від венозних захворювань, телефонуйте в судинний центр АнгіоЛайф® прямо сьогодні!

Фахівці центру підберуть Вам правильні компресійні панчохи з урахуванням симптомів, а також запропонують варіанти лікування для різних захворювань вен.

 

 

 

Автор: ©

Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!