.

Замовити дзвінок

Результат лікування варикозної хвороби у AngioLife®

Результати комплексного лікування варикозної хвороби у судинному центрі АнгіоЛайф


У цьому розділі наведено найбільш показові результати лікування варикозу на різних стадіях захворювання. У центрі AngioLife застосовуються інноваційні методи лікування при варикозі, а саме ендовазальна лезерна коагуляція (ЕВЛК) і радіохвильова облітерація (РЧА/РЧО) варикозно-зміненої великої та малої підшкірних вен, а також лікування варикозних вен методом адгезівної облітерації (БІОКЛЕЙ). Маючи "за плечима" досить великий досвід у лікуванні пацієнтів із захворюваннями венозної системи, Ви наочно можете переконатися у чудовому естетичному результаті лікування. Наведені вище фотографії зроблені та розміщені в інтернеті строго за згодою пацієнтів судинного центру АнгіоЛайф з дотриманням Закону України «Про захист персональних даних».


У судинному центрі AngioLife проходять лікування з усіх міст України, а саме: Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Житомир, Біла Церква, Чернігів, Вінниця,Черкаси, Кременчук, Харків, Кіровоград, Херсон, Одеса, Миколаїв, Бердянськ, Маріуполь, Василівка, Токмак та багато інших.


Чекаємо Вас в нашому центрі щодня з 10:00 до 19:00 (за попереднім записом). Будемо раді Вам допомогти.


 Всі права захищені ©. Копіювання будь-якої ілюстрації або тексту з веб-сайту www.angiolife.com.ua без вказівки прямого посилання - ЗАБОРОНЕНІ.

Автор: ©

Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!