.

Замовити дзвінок

Як лікувати варикоз в домашніх умовах?

Як лікувати варикоз вдома | Без операції | Поради флеболога

Як лікувати варикоз в домашніх умовах?

 

Важливість профілактики варикозної хвороби знаходиться на одному рівні з важливістю лікування її ускладнень та симптомів. Хвороба викликає неправильну роботу клапанів, витончення стінок судин, через що відтік знизу догори стає складним завданням. Обов’язковим є модифікація образу життя, в тому числі у домашніх умовах.

 

Те, як можна лікувати варикоз вдома:

  1. Повсякденна активність. Головною ланкою профілактики є повсякденна активність: кров у венах тече правильно тільки під час руху, коли ми ходимо, завдяки роботі м’язів. Таким чином дуже важливо уникати тривалих статичних навантажень, коли ви довго сидите або стоїте. Робіть перерви і змінюйте положення тіла раз на 30-45 хвилин. Прогулюйтесь щоденно щонайменше 7 тисяч кроків. Тонус вен також стимулюють кардіо-навантаження, такі як велосипед.

 

  1. Харчування. Варикоз пов’язаний з погіршенням стану вен, через це треба звернути увагу на правильне харчування, а саме збільшити кількість продуктів, які багаті на флавоноіди: цитрусові, цибуля, зелений чай, обліпиха, ягоди, солодкий та каєнський перці. Серед добавок корисними будуть омега-3 та риб’ячий жир. Також не слід набирати зайву вагу, адже це погіршує відтік крові у венах.

 

  1. Гімнастика та масаж. Приходячи додому, деякий час корисно лежати у горизонтальному положенні, при цьому не обов’язково підіймати ноги вище рівня серця. Самомасаж ніг від стоп до стегон також покращить відтік та зніме неприємні симптоми.

 

Як НЕ МОЖНА лікувати варикоз вдома:

  • Будь-які компреси протипоказані, тому що вони не мають ефективності, але можуть викликати ускладнення
  • Мазі та гелі мають охолоджуючий ефект, але так само не несуть користі у лікуванні
  • Народні методи можуть тільки зашкодити перебігу варикозної хвороби.

 

Необхідно знати, що вилікувати варикоз вдома неможливо. Все перераховане допомагає зменшити симптоми та затримати розвиток хвороби. Обов’язком етапом є консультація флебологом / судинним хірургом. Під час консультації лікар призначить повний план профілактики: вид та клас компресійного трикотажу, яку також треба носити вдома, препарати лімфовенотоніки, комплекс заходів з перерахованих раніше. Окрім цього, буде призначений план лікувальних процедур задля позбавлення від змінених вен, бо прибрати їх можна тільки за допомогою хірургічних методик.

 

Чекаємо вас на консультації у АнгіоЛайф!

 

 

 

Автор: ©

Отримайте консультацію
про послуги за телефоном
Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!