Які наслідки тромбозу глибоких вен:

  • Легенева емболія: це найбільш серйозне ускладнення тромбозу глибоких вен, коли кров'яний потік відривається і переміщається в легені, що може призвести до затримки кровотоку в легеневих артеріях, кисневому голодуванню, втраті свідомості і навіть смерті.
  • Пост-тромботичний синдром: це ускладнення розвивається у людей, які перенесли тромбоз глибоких вен і призводить до хронічного набряку, болю та виразок на шкірі ніг.
  • Тромбоемболічний інсульт: це ускладнення відбувається, коли кров'яний потік відривається від стінки вени і переміщається в мозок, приводячи до інсульту (вкрай рідкісне ускладнення).
  • Рецидивний тромбоз: у людей, які перенесли тромбоз глибоких вен, може повторитися тромбоз у майбутньому.
  • Інші ускладнення: можуть включати хронічну хворобу легень, тромбофлебіт, збільшений ризик серцево-судинних захворювань та інших проблем зі здоров'ям.

У судинному центрі ANGIOLIFE® працюють досвідчені фахівці з більш ніж 15-річним стажем у судинній хірургії. Наші флебологи володіють усіма передовими методами лікування тромбозу глибоких вен і керуються міжнародними клінічними рекомендаціями, затвердженими American Vein & Lymphatic Society, American Venous Forum та European Society for Vascular Surgery.

Лікування тромбозу глибоких вен в АнгіоЛайф® - найкраще рішення для Вас!