.

Замовити дзвінок

Доповіді АнгіоЛайф на ESVS Annual Meeting у Німеччині 2019

Доповіді АнгіоЛайф на ESVS Annual Meeting у Німеччині

З 24 по 27 вересня в місті Гамбург пройшов щорічний міжнародний з'їзд Європейської асоціації судинних хірургів - XXXIII ESVS Annual Meeting 2019. Конференція проходила в одному з наймасштабніших виставкових холів Німеччині - Hamburg Messe Halls. Більше 1400 учасників з усього світу, величезна кількість наукових сесій, жваве обговорення доповідей і майстер-класи будь-якого рівня складності.

Здорово, що від України були представлені кілька доповідей. Українське медичне співтовариство точно не пасе задніх, з кожним роком ми будемо все голосніше і частіше заявляти про себе.
Наша команда представила дві доповіді:
"EARLY VERSUS DEFERRED ENDOVENOUS SUPERFICIAL VENOUS TREATMENT IN PATIENTS WITH VARICOSE TROPHIC ULCERS", відбивши переваги ендовенозного лікування декомпенсованих форм варикозної хвороби на ранніх термінах.
«HYPERPIGMENTATION AFTER SCLEROTHERAPY MANAGEMENT», присвячений аспектам профілактики гіперпігментацій після склеротеріі.

  

Доповіді викликали жвавий інтерес, ці теми постійно обговорюються в суспільстві флебологов усього світу. Особливо приємно було отримати оцінку не тільки від зарубіжних колег, а й від провідних фахівців Києва, Львова, Харкова, Івано-Франківська та Одеси.

Чотири дні інтенсивної роботи: огляди і останні рекомендації з діагностики та лікування периферичного атеросклерозу, аневризм аорти, патології сонних артерій, хірургії захворювань вен, а також проблеми венозного ТРОМБОЕМБОЛІЗМ і системної тромбофилии.

Чотири прекрасних дня яскравих дискусій, обговорень, нових знань та інноваційних ідей, спілкування з колегами з різних країн і з інших континентів.

До зустрічі в Кракові в 2020 році на 34 ESVS Annual Meeting!

 
Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!