.

Замовити дзвінок

Зайва вага і лімфостаз

Дуже часто надмірна вага і набряки, як два приятеля, супроводжують один одного. Коли в організмі порушений відтік лімфи, у зв'язку з неспроможністю лімфатичних клапанів і судин, виникає застій, як наслідок - набряк. Якщо пацієнт має надмірну вагу, підшкірна жирова клітковина здавлює лімфатичні судини і тим самим перешкоджає течії лімфи, що і провокує прогрес набряку.

Нерідко зайва вага погіршує перебіг супутніх захворювань, і надає додаткове навантаження на нижні кінцівки та опорно-руховий апарат організму

 

 

Щоб уникнути прогресування набряку пацієнтам варто виключити зі свого раціону жирне, смажене, солоне, відмовитися від вживання алкоголю і від великої кількості солодкого, хлібобулочних виробів, адже всі ці продукти затримують в організмі зайву воду, а також можуть призводити до збільшення ваги, що несприятливо позначиться протягом хвороби. Віддайте перевагу у своєму раціоні овочам, зелені та фруктам (вживання винограду, кавуна, дині та банана дозволяється не всім)

 

Процес схуднення варто проводити тільки під керівництвом досвідченого фахівця. Різка зміна ваги може вплинути і на розмір компресійного трикотажу, адже як занадто малий розмір, так і великий не дозволить трикотажу виконувати свою функцію компресії коректно.

Харчуйтеся правильно, дотримуйтесь дієти і будьте здорові!

 

За підбором індивідуальної дієти ви завжди можете звернутися на консультацію до доктора-лімфолога Расул-Заде Соні Тарієлівни

Запис на консультації онлайн або за телефонами:

(066) 717-77-11 - Viber

(068) 717-77-11 - Telegram

Автор: ©

Отримайте консультацію
про послуги за телефоном
Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!