.

Замовити дзвінок

невролог запоріжжя, Ангіоневрологія запоріжжя, невропатолог

Консультація невролога в Запоріжжі | АнгіоЛайф®

Невролог це фахівець, який здійснює діагностику і лікування захворювань і розладів нервової системи, які виникають внаслідок різних причин.

 

До поширених розладів нервової системи в молодому і середньому віці відносяться Вегетативно-судинні порушення, які проявляються як на центральному, так і на периферичному рівні. Їх ознаками можуть бути: головний біль і м'язово-суглобові болі різної локалізації, а також підвищена стомлюваність, безсоння, дратівливість і зниження працездатності.

 

Частими захворюваннями нервової системи в похилому і старечому віці є нейрокогнітівного розлади. Це зниження пам'яті, концентрації уваги, порушення просторового орієнтування, здатності підтримувати бесіду і швидко приймати важливі рішення. Наявність нейрокогнітівних розладів, призводить до проблем у професійній і соціального життя. Крім того, нейрокогнітівного розлади ускладнюють спілкування і взаєморозуміння з близькими людьми, порушують повсякденний уклад і знижують якість життя. Провідними причинами нейрокогнітівних розладів є хвороба Альцгеймера і серцево-судинні захворювання.

 

У судинному центрі «Ангіолайф», поряд з діагностикою серцево-судинних захворювань, кваліфікований невролог:

  • проводить комплексне клініко-неврологічне та нейропсихологічне обстеження;
  • трактує результати лабораторних аналізів, ультразвукових методів дослідження мозкових судин і комп'ютерної діагностики головного і спинного мозку;
  • виявляє вегетативно-судинні та больові порушення, нейрокогнітівного розлади Альцгеймера і судинного характеру;
  • підбирає індивідуальні схеми медикаментозного лікування;
  • рекомендує немедикаментозні когнітивні реабілітаційні програми, спрямовані на поліпшення пам'яті і концентрації уваги
     

Важливо знати, що до зниження когнітивних функцій, незалежно від віку, призводять перевтома і перенапруження на роботі, часті стреси, негативні емоції, що супроводжуються розвитком депресії і тривоги!

 

ДАВАЙТЕ СЛІДКУВАТИ ЗА СВОЇМ ЗДОРОВ'ЯМ

І

ПАМ'ЯТАТИ ХОРОШЕ !!

Запис на консультацію до невропатолога щодня з 9:00 до 19:00

 

За телефонами:

 (061) 708-14-41

(066) 717-77-11 (Viber)

(098) 717-11-00 (Telegram)Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!