.

Замовити дзвінок

Як проходить прийом флеболога

Як проходить консультація флеболога АнгіоЛайф Киів Запоріжжя

Як проходить прийом у флеболога

 

Пацієнти, які вперше планують відвідати лікаря-флеболога, часто задаються питанням, як буде відбуватися прийом цього лікаря. Справді, існують відмінності від консультації докторів інших спеціальностей, але забігаючи наперед, важливо відзначити, що обстеження є повністю неінвазивним і безболісним, та не вимагає будь-якої спеціальної підготовки. 

 

ЕТАП 1 - ЗНАЙОМСТВО І ЗБІР АНАМНЕСТИЧНИХ ДАНИХ.

По-перше, лікар-флеболог на початку консультацій збирає спеціальну інформацію, яка стосується причини звернення (суб'єктивних та об'єктивних симптомів, які турбують пацієнта), повної історії виникнення та лікування захворювання, сімейний анамнез (випадки захворювань судин у близьких родичів) та попередні методи обстеження, якщо такі були, включаючи дані УЗД, КТ, МРТ, лабораторних аналізів та інших тестів, які були виконані пацієнту на момент первинного звернення.

IMG_3649

 

ЕТАП 2 - ОБ'ЄКТИВНИЙ ФІЗИКАЛЬНИЙ ОГЛЯД.

По-друге, лікар обов'язково проведе огляд нижніх кінцівок, визначить рівень артеріальної пульсації, перевірить симптоми, характерні для тромбозу глибоких вен (виникнення больового синдрому в литкових м'язах при тильному згинанні стопи), ознаки супутні неврологічної (симптоми натягу нервових корінців) або скелетно-м'язової (захворювання кісток та суглобів) патології.

 IMG_3781

 

ЕТАП 3 - УЛЬТРАЗВУКОВЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ВЕН І АРТЕРІЙ НИЖНИХ КІНЦІВОК З ВИКОРИСТАННЯМ ДОДАТКОВИХ МЕТОДІВ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

По-третє, обов'язково буде проведено УЗ дослідження, що надасть можливість лікарю встановити точну причину хвороби, включаючи місця закупорок судин або непрацюючі венозні клапани. Цей метод є оператор-залежним (інтерпретація результатів залежить від фахівця, який виконує УЗД-дослідження), тому лікар-флеболог обов'язково має вміти виконувати УЗД судин нижніх кінцівок самостійно.

IMG_3666 

 

ЕТАП 4 - Складання подальшого плану дослідження та лікування.

По-четверте, у разі потреби додаткових тестів (наприклад, визначення рівня фракцій холестерину, виявлення вроджених тромбофілій, або проведення мультиспіральної комп'ютерної томографії судин) лікар обґрунтує доцільність виконання цих аналізів та методів дослідження, результати яких будуть потрібні на момент повторної консультації. Також можливе складання плану лікування за результатами фізикального огляду та ультразвукового дослідження, особливо у разі наявності варикозного розширення нижніх кінцівок. Лікар визначить план лікування, який може включати як консервативні заходи (використання препаратів, модифікація способу життя, компресійного трикотажу) та різні сучасні втручання (ендовенозна лазерна або радіочастотна абляція, біоклей або склеротерапія) та докладно розповість пацієнтові етапи лікувального процесу. Крім того, обов'язково обговорюються профілактичні заходи для запобігання прогресу захворювання на басейн здорових вен. В результаті після спілкування з флебологом пацієнт отримує повне уявлення щодо причин і механізму хвороби, необхідності використання додаткових діагностичних тестів, а також отримає план лікування та ознайомитися з комплексом заходів, спрямованих на профілактику захворювань судин нижніх кінцівок.

IMG_3745  >

 

 

Консультації проводять:

Доктор медичних наук, PhD, професор, судинний хірург, флеболог Губка Віктор Олександрович

Флеболог та судинний хірург, MD, дійсний член ESCVS та EVF Мачуський Сергій Миколайович

Судинний та ендоваскулярний хірург, флеболог, лікар вищої кваліфікаційної категорії Суздаленко Олександр Вікторович

Флеболог та судинний хірург, MD, дійсний член ESCVS та EVF Павличенко Віктор Дмитрович

Кандидат медичних наук, PhD, судинний та ендоваскулярний хірург, флеболог Волошин Олександр Миколайович

 

 

 

e-mail: angiolifecenter@gmail.comОтримайте консультацію
про послуги за телефоном
Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!