.

Замовити дзвінок

EVF, венозний форум, венозні конференції.

Флебологи АнгіоЛайф в Швейцарії | Судинний центр АнгіоЛайф®

C 27 по 29 червня в місті Цюріх пройшов ювілейний 20й Європейський Венозний Форум. Цього року EVF 2019 став одним з головних наукових подій для флебологов усього світу, який з великим інтересом відвідали судинні хірурги «АнгіоЛайф» Олександр Волошин та Олександр Суздаленко.

На конгресі були представлені доповіді не тільки з країн Європи, а й з США, Авcтраліі, Індії та Японії. Тематика EVF 2019 зачепила всі сфери сучасної флебологии від ранньої діагностики та профілактики початкових стадій варикозу до лікування запущених форм посттромботической хвороби і трофічних змін шкіри ніг.

angiolife  EVF 2019

Окрему увагу на конгресі було відведено "нетермічний" методам лікування варикозної хвороби за допомогою "біоклея", однак через недостатню кількість спостережень у віддаленому періоді і ряду суперечливих питань "золотим стандартом" в лікуванні варикозу і досі залишається ЕВЛК і РЧА.
Одним з найбільш интерессно і обговорюваних виступів була доповідь з України, який представила професор Чернуха Лариса Михайлівна присвячений - ЕВЛК в лікуванні хворих з вродженими аномаліями глибокої венозної системи.

angiolife chernuha

За час конгресу нашим судинним хірургам вдалося поспілкуватися та обмінятися досвідом з провідними фахівцями флебології з усього світу.
Отримати нові знання в ранній діагностиці, лікуванні та профілактиці варикозної, посттромботической хвороби, а так само тромбозу глибоких вен.
Дізнатися останні рекомендації доказової медицини в консервативному і малоінвазивної лікуванні пацієнтів з венозною патологією на підставі результатів багатоцентрових клінічних досліджень.

Застосовуючи отримані наукові знання у практичній діяльності фахівці «АнгіоЛайф» надають допомогу нашим пацієнтам на Європейському рівні відповідно до світових стандартів лікування.

Наступний конгрес EVF 2020 відбудеться з Будапешті. До зустрічі в Угорщині!

www.angiolife.com.ua

 
Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!