.

Замовити дзвінок

Чому саме Medi

Компресійні вироби (панчохи, гольфи, рукава, колготи і т.д.) Меди сертифіковані найавторитетнішими світовими протоколами, що гарантує бездоганну якість і позитивний ефект лікування.

 

Сертифікат якості лікувальної компресійної продукції RAL-GZ 387 це найбільш "жорсткий" стандарт в Європі. Сертифікат RAL включає: докладний опис всіх властивостей тканини з якого зроблений трикотаж, ступінь компресії, пружність комперссііонного вироби, еластичність матеріалу, особливі вимоги до зберігання, пакування, що підтверджується спеціальним маркуванням і т.д.

 

312   4

 

 

 

Вся компресійна продукція Mediven піддається декількох рівнях перевірок якості, з використанням унікальної в своєму роді системи HOSY. Зазначена виробником лікувальна ступінь компресії не втрачає своїх властивостей протягом 5-6 місяців при регулярній «шкарпетці» виробів фірми Меди. Аналогів компресійному трикотажу Меді, просто немає.

 

Стандарт безпеки і екологічних властивостей Еko-Tex Standrd 100.

Сертифікати якості DIN EN ISO 9001: 2000 і DIN EN 13485 включають в себе найсуворіші рекомендації до европеського фірмам - проізвоітелям медичних компресійних виробів.

Сертифікат якості РЄ це головний стандарт Директиви 93/42 / EWG в Європі і Положення про Лікувальних Виробів в Німеччині.

Компресійні вироби фірми Medi, пройшли ряд великих багатоцентрових досліджень, в яких була доведена висока ефективність останніх.

 

 

 

Автор: ©

Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!