.

Замовити дзвінок

Компресійний трикотаж MEDI ELEGANCE

Панчохи гольфи колготи Medi ELEGANCE | Низькі ціни, відгуки

êðóæåâíàÿ ðåçèíêà

 

Модельний ряд:

-гольфи

-панчохи

-колготки

-колготки з заниженою талією

-колготки для вагітних

-розміри 1-7

 

 

М'які, ніжні, елегантні, дуже приємні на дотик, прозорі і в той же час міцні компресійні вироби німецької фірми MEDIVEN, поєднують в собі привабливий вигляд, медичну ефективність і зручність у використанні.

При щоденному використанні виробів такого модельного ряду, завдяки унікальній запатентованій в'язанні, Ви не відчуваєте реального тиску, при повному збереженні лікувально-компресійних якостей.

Весь модельний ряд представлений 1 і 2 класами компресії з закритим носком. Різноманітна колірна гамма, дає можливість використовувати наймодніші кольори.

Мереживні гумки на силіконовій основі для панчіх оснащені механізмом зупинки спущення петлі.

 

 

Панчохи оснащені унікальною технологією SOFT ELASTIC, яка дає незрівнянну м'якість і еластичність на передній поверхні стопи.

Так само, цей модельний ряд оснащений інноваційною технологією CLIMA COMFORT, який забезпечує сприятливий температурний і водний баланс шкірних покривів в будь-який час року.

І ще одна з переваг трикотажу Меді, це технологія запатентований в'язки CLIMA FRESH, що забезпечує бактеріостатичний ефект, перешкоджаючи появи неприємного запаху, завдяки впровадженим до складу ниток іонів срібла.

 

Замовте компресійний трикотаж Medi Elegance, за найнижчими цінами, прямо зараз:

тел. (061) 708-14-41
моб. (066) 717-77-11 (Viber)
моб. (098) 717-11-00 (Telegram)

 

 

 

Автор: ©

Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!