.

Замовити дзвінок

Як вибрати компресійний трикотаж

Який трикотаж найкращий для варикозної хвороби | Панчохи, гольфи, колготки, рукави для тромбозу

Наші пацієнти часто запитують: який компресійний трикотаж краще? Панчохи, гольфи, а може колготи?

Іноді можна почути думку, що панчохи або колготи точно краще, адже вони як раз закриють всі варикозні вени на ногах.

Логіка зрозуміла, але абсолютно неправильна. Давайте розбиратися.

Компресійний трикотаж НЕ діє безпосередньо на підшкірні вени. Його робота спрямована на активізацію роботи м'язів ніг, за рахунок чого поліпшується ефективність їх скорочення, активізується робота венозного насоса і прискорюється відтік крові по глибоких венах. Саме тому трикотаж треба знімати на ніч, адже під час сну м'язи відпочивають, отже, ефекту немає.

А що ж відбувається в цей момент з підшкірними венами, адже саме їх видно, через них пацієнт прийшов до лікаря? Все просто: як тільки знизиться тиск в глибоких венах - піде надмірне навантаження на підшкірну систему, але локальне стиснення вен трикотажем тут ні при чому.

Основні елементи венозного насоса розташовані в м'язах гомілки, тому ніякої різниці в ефективності між гольфами, панчохами і колготами немає.

Так що ж вибрати? Відповідь проста: вибирайте той трикотаж, який підійде під стиль одягу! Якщо звичний одяг штани - ідеально підійдуть гольфи. Панчохи і колготки будуть добре виглядати разом зі спідницею або платтям. Для занять у спортзалі є спеціальна спортивна серія, яка виб'є вас із загального стилю одягу.

 

 

 

Автор: ©

Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!