.

Замовити дзвінок

Профілактика лімфостазу

Профілактика лімфостазу

Як відомо, найкраще не допускати розвитку захворювання, а займатися профілактикою його виникнення і розвиток небажаних симптомів на ранніх етапах.

 

При виникненні набряків в першу чергу необхідно звернутися до фахівця (судинного хірурга або флеболога) для встановлення можливої ​​причини, яка викликає даний стан.

Найчастіше набряки розвиваються через лімфовенозну недостатность і поглиблюються внаслідок надмірної маси тіла, недостатнього водного балансу і малорухливого способу життя.

 

  • Нормалізація маси тіла впливає не тільки благотворно на все без винятку органи і системи органів, але так само сприяє кращій дренажної функції міжтканинної рідини і зменшення її змісту в підшкірно-жировій клітковині.
  • Достатнє споживання рідини не менше 2-2,5 л на добу в жаркий період часу сприяє тому, що зайва рідина буде набагато краще виводитись «природним» шляхом і не затримуватися в органах і тканинах.
  • Активний спосіб життя, ходьба, плавання покращує венозний відтік і зменшує лімфостаз нижніх кінцівок.
  • При необхідності довго працювати в сидячому положенні, важливо дотримуватися гігієни праці та відпочинку, робити собі короткострокові перерви. Під час перерви потрібно пройтися, щоб «розігнати» кров, що скупчилася і міжтканинна рідина в нижніх кінцівках.
  • Обмеження споживання кухонної солі з їжею так само сприяє тому, що зайва рідина не затримується в організмі.
  • Відмова від шкідливих звичок (куріння і зловживання алкоголю)
     

Пам'ятайте, що здоров'я - знаходиться в Ваших руках, а профілактика захворювань - найкращий спосіб зберегти його на довгі роки.

 

 

 

Автор: ©

Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!