.

Замовити дзвінок

Стентування артерій

Стентування периферичних артерій

В епоху стрімкого розвитку медичних технологій, стентування периферичних артерій є найбільш ефективною процедурою в лікуванні пацієнтів з хронічними облітеруючі захворювання артерій нижніх кінцівок. Стентування артерій відноситься до малоінвазивних процедур і не вимагає наркозу. Суть даної методики полягає у відновленні прохідності окклюзирована (закупореної) ділянки артерії без розрізу шкіри шляхом внутрішньосудинної імплантації стента (металевий каркас з нітінолу). Нитинол або никелид титану це унікальний сплав з «пам'яттю форми», який на 55% складається з нікелю, і на 45% з титану, даний сплав НЕ магнітиться і не визначається метало-детекторами. Імплантація стента в артерії можлива не тільки при оклюзія судин, але так само і при стенозах (звуженні) периферичних артерій. Існує велика кількість видів і форм стентів, для кожного пацієнта і в кожному окремому випадку підбирається найбільш підходящий вид стента. Так як, все стенти знаходяться в стерильних вакуумних упаковках, ризик відторгнення або нагноєння стента після імплантації в уражену ділянку артерії дорівнює 0%.

Методика стентування артерій наступна:

 • виконується місцеве знеболення шкіри;
 • через прокол шкіри на стегні (менше 3 мм) в просвіт стегнової артерії вводиться інтродьюсер (спеціальний пластиковий «порт-трубка»);
 • через інтродьюсер в просвіт артерії вводяться спеціальні інструменти і сам стент, який встановлюється в місце закупореного ділянки артерії.


Ендоваскулярне стентування це безболісна процедура, по - цьому пацієнт завжди знаходиться в свідомості і постійно веде діалог з хірургом. Відразу після стентування пацієнт переводиться в загальну палату і через день може самостійно ходити, без болю і будь-якого дискомфорту в ногах. Дана процедура не вимагає перебування пацієнта в реанімаційному відділенні і серйозного медикаментозного забезпечення у вигляді крапельниць і т.д., післяопераційне лікування полягає в прийомі таблетованих препаратів і модифікації способу життя.

Ангиолайф ангиопластика

За яких захворювання можливе проведення стентування:

 • облітеруючий атеросклероз нижніх кінцівок;
 • оклюзія і / або стеноз клубової артерії;
 • оклюзія і / або стеноз стегнової артерії;
 • оклюзія і / або стеноз артерій гомілки;
 • тромбоз периферичних артерій;
 • діабетична ангіопатія і діабетична стопа;
 • оклюзія і / або стеноз артерій верхніх кінцівок;
 • стеноз сонної артерії;
 • оклюзія і / або стеноз підключичної артерії.


Якщо у Вас діагностували одне з перерахованих вище захворювань, слід негайно звернутися на консультацію до судинного хірурга. Після комплексного обстеження Вам буде запропонований найбільш оптимальний вид лікування і профілактики прогресування атеросклерозу.

Зателефонуйте і запишіться на консультацію прямо зараз.

тел. +38 (061) 708-14-41

моб. +38 (066) 717-77-11

моб. +38 (098) 717-11-00

Щодня з 10:00 до 19:00

www.angiolife.com.ua

 

 

Автор: ©

Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!