.

Замовити дзвінок

Результат PRP клітинної терапії Ангіолайф®

Результати клітинної PRP + VEGF терапії в судинному центрі AngioLife.


В даному розділі, представлені результати лікування пацієнтів з критичною ішемією нижніх кінцівок, внаслідок порушення артеріального кровотоку. Клітинна ПРП-терапія застосовується при таких захворюваннях як: облітеруючий атеросклероз, ендартеріїт нижніх кінцівок, цукровий діабет, діабетична ангіопатія артерій нижніх кінцівок і при трофічних виразках і некрозах на ногах. У судинному центрі АнгіоЛайф накопичено унікальний досвід в лікуванні пацієнтів з хронічною ішемією нижніх кінцівок. В даному розділі Ви можете оцінити результати клітинної терапії і переконається в її ефективності. Вищенаведені фотографії зроблені і розміщені в інтернеті строго за згодою пацієнтів судинного центру AngioLife з дотриманням Закону України «Про захист персональних даних».


Клітинна PRP + VEGF терапія це амбулаторна процедура, тому в нашому центрі проходять лікування пацієнти з усієї України: Дніпропетровська, Харкова, Києва, Вінниці, Одеси, Миколаєва, Бердянська, Маріуполя, Василівки та інших міст.


Чекаємо Вас в нашому центрі щодня з 10:00 до 19:00 (за попереднім записом). Будемо раді Вам допомогти.


 Всі права захищені ©. Копіювання будь-якої ілюстрації або тексту з веб-сайту www.angiolife.com.ua без вказівки прямого посилання - ЗАБОРОНЕНІ.

Автор: ©

Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!