.

Замовити дзвінок

Результат лікування трофічних виразок у АНГІОЛАЙФ®

Результати лікування трофічних виразок у судинному центрі АнгіоЛайф.


В цьому розділі, представлені фотографії результатів лікування пацієнтів з трофічними змінами, які утворилися внаслідок, таких захворювань як: варикозна хвороба, посттромботична хвороба, неправильно пролікованих тромбозу глибоких вен і тромбофлебіту, бешихи, лімфостазу нижніх кінцівок і т.д. У судинному центрі АнгіоЛайф застосовуються самі передові методи лікування трофічних виразок при хронічної венозної недостатності (ХВН), а саме: компресійна терапія, пневмолімфопрессінг, місцеве лікування, консервативні і безопераційні (ЕВЛК і РЧА) методи лікування. Завдяки комплексному і індивідуальному підходу в лікуванні, навіть найскладніших клінічних випадків (циркулярних трофічних виразок, виразок на тлі бешихи, великих індурацією, ліподерматосклероза, які довго не загоюються ран і т.д.) наші Пацієнти завжди отримують бажаний результат.


Всі лікарські маніпуляції, що застосовуються в нашому центрі є безболісними, амбулаторними і займають менше 1 години, тому в АнгіоЛайф приїжджають пацієнти зі всієї України: Києва, Харкова, Донецька, Луганська, Маріуполя, Бердянська, Одеси, Вінниці, Кіровограда, Дніпропетровська і т.д.


Чекаємо Вас в АнгіоЛайф щодня з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 19:00 (за попереднім записом). Будемо раді Вам допомогти.


 


Всі права захищені ©. Копіювання будь-якої ілюстрації або тексту з веб-сайту www.angiolife.com.ua без вказівки прямого посилання - ЗАБОРОНЕНІ.

Автор: ©

Залишилися питання?
Заповніть форму і ми самі Вам зателефонуємо!