.

Заказать звонок

Команда АНГИОЛАЙФ на конференции "Актуальні питання флебології 2023"

Сосудистые хирурги АНГИОЛАЙФ выступили с научными докладами на конференции с международным участием «Актуальные вопросы флебологии 2023»

Команда Судинного центру АнгіоЛайф прийняла участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання флебології», яка пройшла з 29 червня по 1 липня в м. Яремче та була присвячена питанню рецидивів.

phlebologist_angiolife_prof_gubka_prof_gudz

Це одна з найцікавіших та інформативніших конференцій, яка дозволяє українській флебологічній спільноті отримати найбільш актуальні дані від закордонних спікерів світового рівня (Korosh Parsi, Lowell Kabnick, Paul Pittaluga, Viktor Canata, Stephen Black, Mark Whiteley, Attio Cavezzi, Uldis Maurins та інші) та представити власні напрацювання та ідеї.

Віктор Губка представив практичний алгоритм лікування рецидиву варикозної хвороби, який є частиною ANGIOLIFE VENOUS PROTOCOL.

Олександр Волошин представив складний клінічний випадок безопераційного лікування рецидивного варикозу підколінної області.

voloshyn_o_m_phd angioloilfe_phlebo_team 

Також вся команда ANGIOLIFE прийняла активну участь в майстер-класах по узд-дослідженню судин, нетермальній абляції та мікропінній склерооблітерації магістральних вен.

Дуже хочемо подякувати професору Іван Гудз та всій його команді за надзвичайно якісну та висококласну конференцію міжнародного рівня в такий складний час.

Рухаємось вперед до перемоги!

  yaremche_2023 prof.gubka_v_a

Автор: ©

Остались вопросы?
Заполните форму и мы сами Вам перезвоним!